Warsztaty Ósmoklasisty 23/24 (6 edycja)

Przed Twoim dzieckiem kluczowy sprawdzian – egzamin, który otworzy drzwi do wymarzonej szkoły średniej. Warsztaty Ósmoklasisty w Live to nie tylko wiedza i umiejętności, ale także solidna dawka pewności siebie i spokoju, by sprostać temu wyzwaniu z uśmiechem na twarzy.

Trudno uwierzyć, ale to  będzie już 6 edycja Warsztatów Ósmoklasisty z Live. Przez ten czas udało nam się pomóc setkom ósmoklasistów osiągnąć znacznie lepsze wyniki na egzaminie i dostać się do wymarzonej szkoły.

Dlaczego warto wybrać Warsztaty Ósmoklasisty w Live?

• Przewaga na starcie: Z nami masz szansę na wyniki wyższe aż o 24% (punkty procentowe) z matematyki, 13% z polskiego i 22% z angielskiego w porównaniu ze średnią dla Łodzi.
  • Eksperci do Twojej dyspozycji: Skorzystaj z wiedzy egzaminatorów z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Wiedza i doświadczenie, które trudno znaleźć gdzie indziej.
  • Powtórkowy zastrzyk wiedzy: 18 sobotnich spotkań po 90 minut z każdego przedmiotu, by poczuć się pewnie na egzaminie.
  • Indywidualne podejście: Małe grupy do 12 osób gwarantują, że nie pozostaniesz niezauważony i dostaniesz odpowiednią ilość wsparcia.
  • Ćwiczenie czyni mistrza: Rozwiązuj, trenuj, bądź gotowy! Z nami nabierzesz pewności w rozwiązywaniu egzaminacyjnych zadań i przetestujesz się na pełnych testach próbnych
  • Wsparcie od A do Z: Otrzymujesz komplet materiałów – bez dodatkowych kosztów, bez niespodzianek.
  • Inwestycja w przyszłość: zyskujesz pewność i przygotowanie do jednego z najważniejszych egzaminów w Twoim życiu.
  • Doświadczenie, które robi różnicę: Piąta edycja warsztatów mówi sama za siebie - nie kupujesz kota w worku.

Już ponad 800 ósmoklasistów z całej Polski skorzystało z naszych kursów!

W ramach kursu stacjonarnego:

• 18 sobotnich spotkań po 90 minut (polski i matematyka), 6 sobotnich spotkań z angielskiego od połowy listopada do początku maja (angielski od marca)
  • wszystkie materiały, m.in. karty pracy i egzaminy próbne
  • rozwiązywania zadań egzaminacyjnych i arkuszy z lat minionych
  • wsparcie egzaminatorów OKE
  • możliwość zapisu na jeden, dwa lub trzy przedmioty.

Pora na Ciebie! Zapisz się już teraz!

Dostępne opcje zapisu:

• grupa 1 PAKIET polski/matematyka/angielski - soboty: polski (10:10-11:40), matematyka (11:50-13:20) i angielski (od marca, 13:40-14:10)
  • grupa 2 PAKIET polski/matematyka/angielski - soboty: polski (11:50-13:20), matematyka (13:30-15:00) i angielski (od marca, 15:20-16:50)
  • grupa 3 PAKIET polski/matematyka/angielski - soboty: polski (08:30-10:00), matematyka (10:10-11:40) i angielski (od marca, 12:00-13:30)
  • grupa 4 polski soboty 13:30-15:00
  • grupa 4: matematyka soboty 8:30-10:00

Zajęcia ruszają w listopadzie. Język polski i matematyka realizowane są przez 18 sobót po 90 min/przedmiot, a więc w sumie 36h lekcyjnych. Język angielski przez 6 sobót po 90 min, czyli w sumie 12h lekcyjnych -  tuż przed egzaminem. Na języku angielskim koncentrujemy się głównie na kształceniu technik egzaminacyjnych w celu maksymalizacji wyników

Warsztaty Ósmoklasisty w Live to:

✅ lepsza perspektywa dostania się do wymarzonej szkoły średniej dzięki uporządkowaniu i powtórzeniu wiedzy

✅ gwarancja gruntownej powtórki całego materiału przed egzaminem

✅ przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, angielskiego i matematyki/>

✅ rozwiązywanie zadań z oryginalnych arkuszy egzaminacyjnych

✅ zajęcia prowadzone przez doświadczonych egzaminatorów OKE

✅ realizacja całego materiału potrzebnego do egzaminu

✅ wszystkie materiały w cenie kursu

✅ zajęcia sobotnie, po 90 minut z każdego przedmiotu

Ceny:

Warsztaty z języka polskiego lub matematyki: 2274 PLN (płatność ratalna listopad - kwiecień 6x379) i 749 PLN za angielski

Nie zwlekaj - nasze grupy wypełniają się co roku wyjątkowo szybko!

Pytania?

dzwoń: 530 061 766   731 404 134 lub pisz na: biuro@live.edu.pl

Piotrek uczestniczył w naszym kursie przygotowującym do egzaminów ósmoklasisty. Zdał je doskonale i dostał się do swojej wymarzonej szkoły średniej. Bądźcie jak Piotr! Dołączcie do tegorocznej edycji!