Kursy grupowe

W Live żyjemy pełnią języka, dlatego nauczysz się tutaj sprawnej komunikacji, zyskasz szansę zdobycia certyfikatów i nie będziesz musiał szukać innej szkoły na kolejnym etapie edukacji. U nas języków uczy się bowiem każdy, od przedszkolaka do seniora.

Znajdź swój idealny kurs

Kursy grupowe

Wybierz język

 • możesz zacząć naukę lub kontynuować ją na każdym etapie, bo uczymy dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów
 • wybierasz dogodny termin i porę zajęć: rano, popołudniu, wieczorem lub w weekend
 • uczysz się w oficjalnym centrum przygotowawczym Cambridge English
 • zdajesz ważne egzaminy w Live, bez konieczności dojazdu do centrum egzaminacyjnego
 • korzystasz z dodatkowych kursów dla 8-klasistów i maturzystów
 • możesz brać udział w lekcjach online, które także prowadzimy

Twój kurs
to wiele
korzyści

Z nami zdasz każdy
egzamin

Do egzaminów przygotujesz się pod okiem lektorów, którzy są jednocześnie egzaminatorami Cambridge. W ostatnich latach nasza zdawalność wynosiła niemal 100%.

Dyplom z odznaką i biret

Zobacz schemat egzaminów i poziomów

Przygotujesz się do nastepujacych egzaminow

 • Egzamin na poziomie A2, pierwszy z serii Cambridge English Qualifications dla młodzieży i dorosłych. To Twój pierwszy krok w budowaniu kompetencji językowych. Więcej informacji o egzaminie znajdziesz tutaj

 • Egzamin na poziomie B1, który daje Ci podstawy do zdobywania kolejnych kwalifikacji językowych w kontekście np. studiów czy kariery zawodowej. ENTER B1 Preliminary for Schools (PETfS) to egzamin na takim samym poziomie co B1 Preliminary (PET), dlatego otrzymasz taki sam certyfikat honorowany na całym świecie. Jedyną różnicą jest to, że zagadnienia i ujęcie tematów w B1 Preliminary for Schools są dopasowane do zainteresowań młodzieży. Więcej informacji znajdziesz tutaj

 • Egzamin na poziomie B2. Jeżeli Twoja znajomość angielskiego pozwala już efektywnie posługiwać się nim w szkole czy pracy, FCE jest dla Ciebie. Czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu, mówienie, gramatyka, słownictwo - wszystko to sprawdzane jest przy pomocy materiałów opartych na sytuacjach z życia codziennego. Powinieneś też umieć uzasadnić swoje zdanie w dyskusji, a także dobrać styl wypowiedzi do sytuacji. Istnieje też wersja dla szkół First for Schools, przystosowana do zainteresowań nastolatków. Do obu egzaminów możesz podejść w Live: raz w roku w sesji czerwcowej. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

 • Egzamin na poziomie C1. Posiadanie tego certyfikatu świadczy o tym, że znasz angielski w stopniu wystarczającym, aby studiować na uczelni wyższej z angielskim wykładowym lub możesz swobodnie używać go w pracy, jeśli znajomość języka jest tam konieczna. Jako posiadacz certyfikatu potrafisz używać języka w bardzo szerokim zakresie: możesz brać aktywny udział w spotkaniach i dyskusjach, potrafisz jasno wyrażać swoje opinie i rozumiesz skomplikowane teksty. Do egzaminu CAE możesz podejść w Live: raz w roku w sesji czerwcowej. Więcej informacji o egzaminie znajdziesz tutaj.

 • Egzamin na poziomie C2. Uzyskasz ten certyfikat, jeśli władasz biegle językiem i rozumiesz już jego niuanse. CPE spełnia wymagania językowe stawiane przez większość anglojęzycznych instytucji edukacyjnych i firm przy procesie rekrutacji. Live, jako jedna z niewielu szkół w Łodzi, oferuje kursy przygotowawcze na poziomie Proficiency, a do egzaminu możesz podejść na miejscu: raz w roku w sesji czerwcowej. Więcej informacji o egzaminie znajdziesz tutaj.

 • Wynik egzaminu jest podstawowym kryterium stosowanym przez 10 000 uniwersytetów, szkół wyższych i organizacji edukacyjnych w 180 krajach. Przygotowanie do niego wymaga zapoznania się ze słownictwem akademickim i znajomości konstrukcji tekstów specjalistycznych. Egzamin jest dostępny w komputerowych ośrodkach egzaminacyjnych 30-40 razy w roku, w zależności od zapotrzebowania. Certyfikat ważny jest dwa lata. Przygotowanie do egzaminu prowadzimy w formie zajęć indywidualnych. Jeżeli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z biurem. Więcej o egzaminie przeczytasz tutaj.

 • Test odpowiedni dla osób, które chcą studiować lub pracować w miejscach, gdzie angielski jest głównym językiem. To także propozycja dla tych, którzy planują wyjazd do Australii, Kanady czy Nowej Zelandii. IELTS składa się z czterech części: słuchania, czytania, pisania i mówienia. Test nie zawiera więc części gramatycznej. Na wynik egzaminu składają się oceny uzyskane z poszczególnych części w skali od 1 do 9 punktów. Przygotowanie do egzaminu prowadzimy tylko w formie zajęć indywidualnych. Jeżeli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z biurem Live. Więcej dowiesz się tutaj.

 • Dobry sposób, aby pokazać dzieciom jak dużo już potrafią i zachęcić je do dalszej nauki. Testy YLE mają trzy stopnie trudności: Starters, Movers i Flyers. W Starters sprawdzane są proste słowa i zwroty, a na następnych poziomach już bardziej rozbudowany, trudniejszy język nawet na poziomie A2. Z każdej części można zdobyć maksymalnie 5 tarcz, ale bez względu na wynik każde dziecko otrzymuje certyfikat, który jest motywacją do dalszej pracy. Twoje dziecko może podejść do egzaminów w naszej szkole raz w roku w sesji czerwcowej. Małym kursantom oferujemy też bezpłatne zajęcia dodatkowe. Więcej dowiesz się tutaj

 • Jeśli prowadzisz firmę,
  też możemy Ci pomóc

 • Kursy dla firm

  Zobacz