kursy dla dzieci 2-7 lat metodą Teddy Eddie

Teddy Eddie to mały miś mieszkający w skarpecie, który pomaga tym najmłodszym dzieciom opanować język angielski, osłuchać się z nim i pozwolić na szybsze uzyskanie językowych efektów. Licencjonowany kurs języka angielskiego dla dzieci 2-7 lat to propozycja, którą zdecydowanie warto rozważyć wybierając dodatkowe zajęcia dla najmłodszych w szkole językowej Live.

Kurs angielskiego Teddy Eddie został podzielony na kilka grup wiekowych.

Jest dostosowany do możliwości poznawczych dzieci oraz ich naturalnego rozwoju. Dzięki temu każde dziecko czerpie przyjemność z nauki języka angielskiego, która jest równoważona zabawą i aktywnościami dostosowanymi do potrzeb ruchowych małych dzieci. Trzy grupy wiekowe, na które możecie zapisać swoje dziecko do szkoły językowej Live to:

Teddy Eddie Start - angielski dla 2-3 latków

To kurs przygotowany dla dzieci w wieku 2-3 lat. Podczas zajęć najmłodsi uczą się reagować na polecenia w języku angielskim. Poznają pierwsze zdania, piosenki i bajki w obcym języku. Celem kursu jest zaszczepienie w dziecku miłości do języka angielskiego.

Teddy Eddie Standard - angielski dla 4-5 latków

To kurs przygotowany z myślą o dzieciach w wieku 4-5 lat. W czasie zajęć mali kursanci odgrywają scenki i bajeczki oraz uczestniczą w grach wymagających użycia języka obcego. Podczas zajęć dzieci poznają nawet kilkaset słów używanych w konkretnych zdaniach i kontekstach. Po zakończeniu tego etapu dziecko nabywa umiejętność prowadzenia pierwszych rozmów po angielsku.

Teddy Eddie ABC - angielski dla 5-6 latków

To kurs przygotowany dla dzieci w wieku 5-6 lat. W czasie zajęć, najmłodsi rozpoczynają przygodę z czytaniem pojedynczych słów i zdań. Po zakończeniu kursu dziecko będzie mówić pełnymi zdaniami, opowiadać historyjki oraz rozmawiać po angielsku w czasie zajęć.

Teddy Eddie School dla 6-7 latków

To kurs przygotowany dla dzieci w wieku 6-7 lat, po którym dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i zacznie komunikować się po angielsku. Opanuje mnóstwo słów, zdań i zwrotów, możliwe, że zacznie ich używać spontanicznie, nie tylko podczas zajęć. Przeczyta swój pierwszy angielski tekst.

Kurs języka angielskiego Teddy Eddie ma bardzo mocne zaplecze materiałowe.

W ramach kursu jego uczestnicy otrzymują:

• podręcznik z ćwiczeniami o wartości 270 PLN;
  • poradnik dla rodziców, w którym znajdują się pomocne wskazówki na temat tego, jak pracować z dzieckiem w domu;
  • dostęp do edukacyjnej aplikacji Plac Zabaw (Playground) pełną interaktywnych i kolorowych ćwiczeń do utrwalania poznanych słów i konstrukcji językowych;
  • Secret Booklet - czyli zestaw kart obrazkowych pełnych sekretnych słów do odkrycia;
  • teczkę z rączką, żeby młodzi kursanci, wiedzieli gdzie znajdą wszystkie swoje rzeczy.

Więcej informacji o samej metodzie można znaleźć na stronie www.edubears.pl

Teddy Eddie i szkoła językowa Live

Metoda Teddy Eddie od kilku lat jest wiodącym sposobem nauki języka angielskiego najmłodszych. Szkoły językowe w całej Polsce stosują ją z powodzeniem. W Łodzi z pewnością znajdziecie wiele placówek wykorzystujących ten sposób nauki. W szkole językowej Live znamy tę metodę od podszewki, A warto zaufać nam dlatego, że jesteśmy laureatami międzynarodowej nagrody Best Preparation Centre przyznawanej przez Cambridge Assessment: English. Otrzymaliśmy także podwójny tytuł lidera klasyfikacji językowej w Polsce. Jako jedyna szkoła w Łodzi, jesteśmy oficjalnym partnerem edukacyjnym Cambridge University Press oraz oficjalnym Centrum Przygotowawczym Cambridge English. Co więcej, zapewniamy doświadczoną kadrę lektorską, prowadzoną pod opieką metodyka.

A tu Cezary, tata Karola opowiada o Teddy Eddie w Live:

Chcesz się zapisać? Masz więcej pytań?

Czekamy na Was pod numerami 530 061 766 oraz 731 404 134.
Możecie też do nas napisać na biuro@live.edu.pl
A jeśli chcecie się o nas dowiedzieć więcej zajrzyjcie na stronę naszej szkoły językowej lub na naszego facebooka bądź Instagram Możecie także dołączyć do naszej Live'owej społeczności! Czeka na Was grupa na Facebooku!