Kursy Cambridge dla dzieci 8-12 lat

Moc Prawdziwej Komunikacji! Chcesz, aby Twoje dziecko nie tylko znało angielskie słówka, ale umiało się swobodnie komunikować w tym języku? Oto oferta stworzona z myślą właśnie o Tobie.

Dlaczego warto wybrać Live?

• prawdziwa komunikacja: Skupiamy się na autentycznej interakcji, ucząc dzieci realnego zastosowania języka. Nie kończy się to tylko na nauce słówek - to prawdziwe, praktyczne umiejętności!
  • intuicyjna gramatyka: Zamiast zanudzać teorią, prowadzimy uczniów do intuicyjnego odkrycia reguł języka. Mniej teorii, więcej praktyki.
  • podejście komunikacyjne: Stawiamy na komunikację od pierwszej lekcji. Od pierwszej chwili, angielski staje się środowiskiem, a nie tylko przedmiotem nauczania.
  • nie tylko wiek się liczy: Wiek? To tylko liczba. Dlatego w Live patrzymy głębiej! Każde dziecko jest kwalifikowane na kurs przez metodyka podczas rozmowy. Bo Ty nie jesteś jak wszyscy, a my też nie!
  • profesjonalizm w każdym calu: Nasi lektorzy to specjaliści w nauczaniu dzieci, bo uczyć dzieci trzeba umieć!
  • sukcesy naszych uczniów: Liczne sukcesy na egzaminach Cambridge YLE mówią same za siebie. Wyniki dzieci z Live są znacząco lepsze niż średnia dla świata i dla Polski.

W ramach kursu:

• 60 spotkań (30 dla grup sobotnich)
  • podręcznik, zeszyt ćwiczeń i wszystkie materiały dodatkowe
  • bezpłatna kwalifikacja na kurs przez metodyka
  • szczegółowy raport postępów i certyfikat ukończenia kursu
  • egzamin próbny YLE
  • darmowe zajęcia przygotowujące do egzaminu YLE dla osób podchodzących do egzaminu
  • możliwość podchodzenia do egzaminów YLE bezpośrednio w Live

Liczba osób w grupie: 5-12
Częstotliwość: 2x45 lub 1x90 (sobota) min./tyg.(Starters) | 2x60 lub 1x120 (sobota) min./tyg. (Movers i Flyers)
Możliwe przygotowanie do certyfikatów: YLE Starters, YLE Movers, YLE Flyers
Cena: już od 389/mc (8 rat w roku)