Cześć, to my!

uśmiechnięci nauczyciele szkoły językowej Live

Uczyć języków inaczej niż wszyscy - ta zasada towarzyszy nam od początku istnienia Live.

Nasz zespół tworzą lektorzy posiadający nie tylko stosowne wykształcenie, ale też potrafiący zamienić naukę w przygodę. Niesztampowe podejście, autorska metoda nauczania i metodyk czuwający nad jakością zajęć sprawiły, że kształcimy już ponad 1000 kursantów.

A zaczynaliśmy od jednego pokoju w mieszkaniu…

Poznaj historię Live

 • 2001

  nauczyciel angielskiego stojący przy tablicy

  Startujemy! Pierwsze lekcje prowadzimy w jednym pomieszczeniu mieszkania w bloku. Mamy 13 kursantów.

 • 2005

  uczniowe siedzący w ławkach

  Mamy już 100 kursantów, których przyjmujemy w trzech pomieszczeniach w dwóch mieszkaniach.

 • 2010

  uczniowe na zajęciach hiszpańskiego

  W końcu więcej miejsca: przeprowadzamy się do biurowca. Naszą ofertę wzbogacamy też o język hiszpański.

 • 2012

  dwie uczennicy zdające egzamin Cambridge

  Ogromnie się cieszymy, bo pierwsi kursanci (dokładnie 12) mają za sobą egzamin Cambridge przeprowadzony na miejscu w szkole.

 • 2014

  ucziowie szkoły Live na zajęciach w klasie

  Grono naszych kursantów stale się powiększa. Na lekcje w Live uczęszcza już ponad 500 osób.

 • 2019

  Otrzymujemy prestiżową nagrodę od Cambridge Assessment English - tytułu Best Preparation Centre za 2018 rok.

 • 2020

  selfie z kursantami

  Świętujemy, bo mamy już 1000 kursantów. Zajęcia prowadzimy w dziewięciu salach, wprowadziliśmy też lekcje online.

Dalszą historię Live możesz napisać razem z nami…

Dlaczego Live?

 • nauczysz się sprawnej komunikacji, a nie tylko sprawnego wkuwania słówek
 • będziesz mógł kontynuować naukę przez lata, bo oferujemy kursy dla dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów i firm
 • weźmiesz udział w bezpłatnym spotkaniu z metodykiem, który dokładnie sprawdzi Twój poziom językowy
 • otrzymasz podręczniki w cenie kursu, dzięki czemu zaoszczędzisz od 80 do nawet 200 PLN
 • będziesz uczył się w oficjalnym centrum przygotowawczym do egzaminów Cambridge English, dajemy Ci też możliwość zdawania ich na miejscu
 • otrzymasz dodatkowe 15 godz. lekcyjnych w cenie kursu jeśli zapiszesz się na egzamin Cambridge
 • zyskasz możliwość udziału w kursach dla 8-klasistów z języka polskiego, języka angielskiego, matematyki, biologii, historii, geografii, fizyki i chemii, a także warsztatach o komunikacji, stresie i rozumieniu siebie
 • weźmiesz udział w lekcjach online, ponieważ je także organizujemy
 • wybierzesz dowolny termin kursu dla dorosłych (zajęcia poranne, popołudniowe, wieczorne lub weekendowe)
 • zyskasz dostęp do bogatej biblioteki z beletrystyką w języku angielskim
mam pomysł

Mówią o nas...

 • Szczerze polecam Szkołę Live! każdemu, kto planuje naukę języków obcych. W moim przypadku przebyty kurs przełożył się na znaczny wzrost umiejętności posługiwania się j. angielskim. Lektorów cechuje wysoki poziom wiedzy i umiejętność jej przekazywania. Dobra organizacja pracy w Szkole to kolejna zaleta- tutaj szczególnie należy podkreślić osobiste zaangażowanie Pana Dominika, który jest zawsze bardzo pomocny i umie zaproponować korzystne rozwiązania dla kursantów.
  Google

  Maciej Hordziejewicz

 • Uczęszczałem do tej szkoły językowej 10 lat, odkąd byłem małym dzieckiem i zawsze uwielbiałem te zajęcia. Lektorzy mieli dobre podejście do uczniów, lekcje były zawsze ciekawe i urozmaicane tak żeby uczeń się nie nudził. Jestem bardzo zadowolony z poziomu mojego języka angielskiego i dumnie mogę się chwalić oceną A z CAE. Polecam każdemu kto chce na prawdę dobrze nauczyć się języka.
  Google

  Jakub Nowak

 • Do szkoły Live zaczęłam chodzić kilka lat temu i nie mogłam trafić lepiej! Na zajęcia zawsze chodzę z przyjemnością i dużo się uczę. Szkoła zapewnia staranne przygotowanie do certyfikatów językowych i szeroki wybór grup dostosowanych do poziomu i wieku, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Lekcje są prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów zarażających pasją i pozytywną energią. Teraz w czasie pandemii zajęcia są prowadzone przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Wysoki poziom i świetna atmosfera, serdecznie polecam!
  Google

  Nadia Durska

 • Super miejsce z profesjonalnym podejściem do młodzieży. Nauka swobodna, na tzw. luzie ale efektywna. Lektorzy uczą z pasją i zaangażowaniem, każdego motywują do osiągania jeszcze lepszych wyników. Z powodu covida syn nie mógł zdawać egzaminu YLE, ale na rozdaniu certyfikatów nie został pominięty, otrzymał specjalny certyfikat od Liva. Była to ogromna niespodzianka dla niego. Uczy się w Live już czwarty rok i z chęcią wraca po wakacjach. Polecam każdemu tą szkołę.
  Google

  Ewa Kmieć

 • Zajęcia w szkole Live! prowadzone są z wielką starannością i świetnie przygotowują do certyfikatów. Nauczyciele w szkole Live! mają super podejście do nauczania, które nie nudzi i jest efektywne. Nauka odbywa się za pomocą różnych nowoczesnych platform (tj. Quizlet), interaktywnej formy zajęć (np. speakingi na ciekawe tematy pozwalające dobrze poćwiczyć słownictwo) oraz wiele innych. Sale wyposażone są w rzutniki co bardzo ułatwia pracę z ciekawymi materiałami i poszerza możliwości nauki języka. Poza tym atmosfera w szkole jest przesympatyczna! Polecam!
  Google

  Michał Malarski

 • Świetna szkoła, z każdymi zajęciami czuje się że się umie więcej :)) Uczę się w tej szkole od ponad 8 lat, uważam że techniki stosowane przez lektorów, atmosfera w całej szkole, dobre wyposażenie techniczne każdej sali sprawiają że na zajęcia po prostu chce się chodzić i uczyć języka. Przygotowania do egzaminów idą bardzo prężnie, z całą pewnością mogę polecić tę szkołę.
  Google

  Piotr Esmont

 • Zajęcia w szkole Live są prowadzone z dużym zaangażowaniem i są one dostosowane do potrzeb danej grupy. Nauczyciele doskonale przygotowywują uczniów do certyfikatów językowych i zawsze chętnie udzielają im pomocy. Szkoła również dobrze radzi sobie z organizacją lekcji podczas pandemii i zajęcia nie tracą na efektywności. Z przyjemnością mogę wszystkim polecić naukę w szkole językowej Live.
  Google

  Wiktoria Boguszewska

 • Właściciele szkoły to ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem , wspaniala ekipa nauczycielska- miałam przyjemnosc uczeszczac na kurs angielskiego do P Dominika Kacperskiego- wspaniały nauczyciel z ogromna pasja jezykowa, wymagajacy , kiedy trzeba surowy a kiedy trzeba mily , dobry i pomocny- najlepszy nauczyciel jakiego miałam .Uczeszczalam rowniez na zajecia francuskiego- b polecam. Szkola b przyjazna uczniom, sale b zadbane, b dobra organizacja pracy, po prostu uczciwosc rzetelnosc . Polecam , absolutnie:)
  Google

  Anna Luczak

 • Uczęszczam do tej szkoły od wielu lat i śmiało mogę polecić zarówno osobom dopiero zaczynającym przygodę z językiem jak i bardziej zaawansowanym. Lekcje dostosowane są do poziomu grupy oraz potrzeb np jeżeli grupie słabiej idzie słuchanie i czują potrzebę żeby robić więcej zadań z tego zakresu to jest to robione. Lektorzy zawsze dbają o przyjemną atmosferę i bez problemu można się zwracać również z pytaniami spoza lekcji. Również teraz podczas pandemii do wszystkiego podchodzi się z pełnym profesjonalizmem, zachowane są wszelkie zasady bezpieczeństwa oraz wprowadzane są innowacyjne rozwiązania techniczne tak, że poziom nauczania i przekazywana wiedza ani trochę nie tracą na obecnej sytuacji.
  Google

  Iza Zajdel

 • Wysoki profesjonalizm prowadzących i nowoczesne podejście do zajęć, przygotowanie pod dowolny certyfikat Cambridge. Większość grupy w 3,5 roku skoczyła z poziomu B1 do C2. A że chciało nam się tyle czasu chodzić na zajęcia, chyba najlepiej świadczy o przyjemności, jaką z tego czerpaliśmy!
  Google

  Marcin Czarnecki

 • Świetne miejsce dla ludzi, którzy chcą naprawdę się czegoś nauczyć. Nauczyciele kładą nacisk na praktyczny kontakt z jezykiem, dużo mówienia w atrakcyjnej formie. Plusem jest nowatorskie podejscie do zajęć, które są różnorodne. Cały możliwy przekrój certyfikatów językowych, do ktorych Live umie przygotować. Bardzo fajna szkoła, a znajomości zawarte podczas zajęć zostają na duzo dłużej!
  Google

  Bartłomiej Miedzianowski

 • "Szkoła Live jest w mojej opinii najlepszą szkołą językową w Łodzi. Zajęcia z lektorem przygotowały mnie, z jednej strony do zrobienia certyfikatów językowych, a z drugiej strony pozwoliły przełamać barierę językową dzięki czemu używam języka obcego na co dzień. Poza tym atmosfera tworzona przez osoby uczące tam jest niesamowita, a z większością osób, które tam poznałem nadal utrzymuję kontakt (włączając w to samych lektorów!). Gdybym mógł dałbym 6/5 gwiazdek!!!"
  Google

  Wojciech Cyniak

 • Jedyna szkoła językowa, którą mogę polecić każdemu bez wahania. Doskonałe przygotowanie zarówno do konkursów wojewódzkich jak i do egzaminów Cambridge z angielskiego. Jednocześnie nacisk jest kładziony na żywy język i potoczne słownictwo, co na wyższych poziomach jest równie istotne. Zajęcia nie tylko prowadzone bardzo profesjonalnie i merytorycznie, ale też w wesołej atmosferze. Dużo mówi fakt, że na zajęcia w Live dojeżdżałam specjalnie z drugiego końca Łodzi ;)
  Google

  Ida Schilling

 • W Live uczyłam się angielskiego prawie 10 lat i z całą pewnością mogę powiedzieć, że był to najlepszy wybór. Przez ten okres miałam styczność z różnymi lektorami, jednak każdy z nich wykazywał się pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Dodatkowo zajęcia prowadzone są w małych grupach, co bardzo korzystnie wpływa na efektywność oraz tempo nauki. Live to idealne rozwiązanie dla każdego, kto w przyjaznej atmosferze chce doskonalić swoje umiejętności językowe lub dopiero rozpocząć swoją przygodę z językiem!
  Google

  Daria Janiszek

 • Nauka na najwyższym poziomie. Wiedza przekazywana w sposób usystematyzowany, przez co efekty nauki były widoczne już po 1szym semestrze nauki w Live. Ostatecznie związałem się z Live na 4 lat, za co jestem ogromnie wdzięczny całej kadrze. Pozdrawiam!
  Google

  Damian Banat

 • Chodziłam do szkoły Live! przez wiele lat i mogę ją polecić w 100% Lektorzy są niesamowici i prowadzą zajęcia w różnorodny sposób, dzięki czemu zajęcia nigdy nie są nudne. Dzięki Live! mogłam zdać bez problemu CAE oraz CPE. Atmosfera jak najbardziej na plus, grupy mają odpowiedni rozmiar - nie za małe, ani nie za duże.
  Google

  Natalia Urbanowicz

 • Polecam szkołę języków obcych Live każdemu, kto oczekuje profesjonalizmu i więcej niż rzetelnego podejścia do klienta. Mając mało czasu na decyzję i dość specyficzne wymagania co do zakupu zostałem przez pracowników szkoły Live przeprowadzony przez ofertę "jak za rękę", kończąc z produktem idealnie dopasowanym do moich potrzeb.
  Google

  Przemysław Michalak

 • Rewelacyjna szkoła językowa, rozwijająca pasje dzieci i młodzieży. Multum dodatkowych zajec i warsztatow z wyjatkowymi trenerami, niesamowita kadra lektorow, mega interesujace i przygotowane tematycznie zajecia w ferie i wakacje, a także szeroki wachlarz wyjazdów wakacyjnych wspierających naukę języków obcych😍Polecam, moje obydwie córki uczęszczają do Live od kilku lat na wiele zajec😉
  Google

  Marcin Sujka

A tutaj poznasz naszą ofertę

Nasze kursy