Angielski dla małych dzieci Łódź

Jako szkoła angielskiego dla dzieci jesteśmy miejscem, w którym najmłodsi uczą się już od 2. roku życia. Zastanawiasz się jak to możliwe? Pozwala nam na to wybór licencjonowanego kursu Teddy Eddie, którego charakter zmienia się wraz ze zmieniającymi się potrzebami i możliwościami Twojego dziecka.

Teddy Eddie to sympatyczny miś, któremu za mieszkanie służy skarpeta. Niedźwiadek opuszcza swoje przytulne mieszkanko, żeby bawić się z dziećmi i oswajać je z językiem angielskim. Pierwszym wyzwaniem, przed jakim staje Teddy Eddie jest zaszczepienie w maluchach miłości do języka angielskiego. Z doświadczenia wiemy, że Teddy Eddie radzi sobie z tym zadaniem bezbłędnie, a dzieci po ukończeniu kursu Teddy Eddie Start chętnie kontynuują naukę i z entuzjazmem czekają na to, co tym razem miś wyciągnie ze swojego skarpecianego domku.

Język angielski dla dzieci: Kurs, który uczy przez zabawę

Kursy językowe dla dzieci Teddy Eddie realizujemy w ramach czterech grup wiekowych:

• Teddy Eddie Start dla dzieci w wieku od 2 do 3 lat,
  • Teddy Eddie Standard dla dzieci w wieku od 4 do 5 lat,
  • Teddy Eddie ABC dla dzieci w wieku od 5 do 6 lat,
  • Teddy Eddie School dla dzieci w wieku od 6 do 7 lat.

Jak wyglądają zajęcia angielskiego dla dzieci na poszczególnych etapach kursu?

Z poprzedniego akapitu wiesz już, że Teddy Eddie Start to nie intensywny kurs angielskiego dla dzieci, ale swoisty wstęp do nauki języka. Podczas zajęć najmłodsi uczą się reagować na polecenia w języku angielskim. Poznają również pierwsze zdania, piosenki i bajki. W tym wszystkim pomaga im miś Eddie i przygotowane przez niego atrakcje.

Teddy Eddie Standard to kurs obejmujący zajęcia języka angielskiego dla dzieci między 4. a 5. rokiem życia. W czasie spotkań z Eddie’m mali kursanci:

• odgrywają scenki i bajki wymagające użycia języka obcego,
  • uczestniczą w grach,
  • poznają nawet kilkaset słów używanych w konkretnych zdaniach i kontekstach.

Co to daje? Po zakończeniu kursu dzieci potrafią prowadzić pierwsze rozmowy w języku angielskim, co podnosi  ich motywację do nauki w kolejnych latach.

Zastanawiasz się jak wyglądają zajęcia angielskiego dla starszych dzieci?

Z czasem kurs staje się bardziej intensywny, ale i bardziej efektywny. Teddy Eddie ABC rozpoczyna przygodę najmłodszych z czytaniem pojedynczych słów i zdań w języku angielskim, a po zakończeniu tego etapu Twoje dziecko:

• mówi pełnymi zdaniami,
  • opowiada historyjki,
  • porozumiewa w języku angielskim w prostych sytuacjach.

Te umiejętności dziecko doskonali na kolejnym etapie nauki. Teddy Eddie School to zajęcia języka angielskiego dla dzieci, podczas których Twoje dziecko uzyska jeszcze większą swobodę korzystania z języka obcego. Poznane w trakcie zajęć słowa i zwroty, a także umiejętność czytania pierwszych prostych tekstów w języku angielskim zapewniają, że dziecko bez problemów poradzi sobie w szkole. Zachęcamy również do zapoznania innymi kursami w ofercie naszej szkoły językowej!