Kursy Cambridge dla młodzieży i dorosłych

Marzysz o międzynarodowym certyfikacie Cambridge potwierdzającym Twoją znajomość języka angielskiego? Wybierając kurs z oferty szkoły językowej Live, inwestujesz nie tylko w prestiżowy dokument, ale przede wszystkim w realne umiejętności komunikacyjne.

Dlaczego warto wybrać kurs języka angielskiego dla młodzieży w Live?

• dopasowanie na każdym poziomie: Niezależnie od tego czy zaczynasz od podstaw (A2) czy już biegle władasz językiem angielskim (C2) mamy kurs idealny dla Ciebie. Wszystkie nasze kursy dla młodzieży prowadzą do prestiżowych certyfikatów Cambridge:  KET (Key), PET (Preliminary), FCE (First), CAE (Advanced) i CPE (Proficiency).
  • kompleksowe przygotowanie z komunikacją w centrum uwagi: Z nami angielski staje się narzędziem do prawdziwej komunikacji. Choć nasze kursy skupiają się na kompleksowym przygotowaniu do egzaminu, naszą misją jest, abyś swobodnie i pewnie posługiwał/a się językiem w życiu codziennym.
  • eksperci od Cambridge: Zaufaj naszym specjalistom - doświadczonym lektorom z pasją, którzy znają egzaminy Cambridge na wylot i potrafią do nich przygotować
  • wsparcie aż do końca: Dla zdających FCE, CAE i CPE oferujemy 15 godzin lekcyjnych dodatkowych zajęć oraz egzamin próbny. A gdy przyjdzie czas na prawdziwy egzamin? Możesz zdawać go u nas na miejscu, w Live.
  • sukcesy, które mówią same za siebie: Nasza duma? Wyniki naszych uczniów, które nie tylko biją średnie, ale też są jednymi z najlepszych zarówno w Polsce, jak i na świecie. A od Cambridge dostaliśmy tytuł Best Preparation Centre!
  • Opinie kursantów: Poznaj relacje naszych uczniów i ich rodziców na Google. Ich recenzje są naszym największym świadectwem jakości.

Szkoła angielskiego dla młodzieży Live oferuje:

• 60 spotkań po 90 minut
  • bezpłatny podręcznik, zeszyt ćwiczeń i wszystkie materiały dodatkowe
  • bezpłatna kwalifikacja na kurs przez metodyka
  • szczegółowy raport postępów i certyfikat ukończenia kursu
  • egzamin próbny KET, PET, FCE, CAE lub CPE
  • darmowe 15 godzin lekcyjnych przygotowujących do egzaminów FCE, CAE i CPE dla osób podchodzących do egzaminu
  • możliwość podchodzenia do egzaminów bezpośrednio w Live

Liczba osób w grupie: 5-12
Częstotliwość: 2x90 lub 1x180 (sobota) min./tyg.
Możliwe przygotowanie do certyfikatów: KET (Key), PET (Preliminary), FCE (First), CAE (Advanced) oraz CPE (Proficiency)
Cena: już od 499/mc (8 rat w roku)
Poziomy: od A2 do C2
Kwalifikacja na kurs: rozmowa z metodykiem oraz test online