Kurs języka angielskiego z misiem za pan brat!

Kurs języka angielskiego z misiem za pan brat!

Z misiem za pan brat

Jestem sobie mały miś, gruby miś, znam się z dziećmi nie od dziś. Jestem sobie mały miś, śmieszny miś, znam się z dziećmi nie od dziś. Większość z nas z pewnością zna słowa tej piosenki, a melodia przy czytaniu sama zaczęła pobrzmiewać w głowie, przy czytaniu tych słów. Misie towarzyszą każdemu pokoleniu dzieci od dawna. Miś Uszatek, Miś Kolargol, Troskliwe Misie czy Kubuś Puchatek to tylko niektóre z postaci, które umilały nam czas spędzony przed telewizorem. Misie mają coś w sobie, nic zatem dziwnego, że to właśnie miś jest bohaterem kursu językowego dla dzieci.https://live.edu.pl/angielski-dla-dzieci-w-wieku-2-6-lat

Teddy Eddie bo o nim mowa, to mały miś mieszkający w skarpecie, który pomaga tym najmłodszym dzieciom opanować język angielski, osłuchać się z nim i pozwolić na szybsze uzyskanie językowych efektów. Licencjonowany kurs języka angielskiego dla dzieci 2-7 lat to propozycja, którą zdecydowanie warto rozważyć wybierając dodatkowe zajęcia dla najmłodszych w szkole językowej Live. Dlaczego?

Kurs został podzielony na kilka grup wiekowych.

Jest dostosowany do możliwości poznawczych dzieci oraz ich naturalnego rozwoju. Dzięki temu każde dziecko czerpie przyjemność z nauki języka angielskiego, która jest równoważona zabawą i aktywnościami dostosowanymi do potrzeb ruchowych małych dzieci. Trzy grupy wiekowe, na które możecie zapisać swoje dziecko do szkoły językowej Live to:

Teddy Eddie Start

To kurs przygotowany dla dzieci w wieku 2-3 lat. Podczas zajęć najmłodsi uczą się reagować na polecenia w języku angielskim. Poznają pierwsze zdania, piosenki i bajki w obcym języku. Celem kursu jest zaszczepienie w dziecku miłości do języka angielskiego.

Teddy Eddie Standard

To kurs przygotowany z myślą o dzieciach w wieku 4-5 lat. W czasie zajęć mali kursanci odgrywają scenki i bajeczki oraz uczestniczą w grach wymagających użycia języka obcego. Podczas zajęć dzieci poznają nawet kilkaset słów używanych w konkretnych zdaniach i kontekstach. Po zakończeniu tego etapu dziecko nabywa umiejętność prowadzenia pierwszych rozmów po angielsku.

Teddy Eddie ABC

To kurs przygotowany dla dzieci w wieku 5-6 lat. W czasie zajęć, najmłodsi rozpoczynają przygodę z czytaniem pojedynczych słów i zdań. Po zakończeniu kursu dziecko będzie mówić pełnymi zdaniami, opowiadać historyjki oraz rozmawiać po angielsku w czasie zajęć.

Photo by Andy Kuzma on Pexels.com

Kurs języka angielskiego Teddy Eddie ma bardzo mocne zaplecze materiałowe.

W ramach kursu jego uczestnicy otrzymują gratis:

  • podręcznik z ćwiczeniami o wartości 230 PLN;
  • poradnik dla rodziców, w którym znajdują się pomocne wskazówki na temat tego, jak pracować z dzieckiem w domu;
  • dostęp do edukacyjnej aplikacji Plac Zabaw (Playground) pełną interaktywnych i kolorowych ćwiczeń do utrwalania poznanych słów i konstrukcji językowych;
  • Secret Booklet - czyli zestaw kart obrazkowych pełnych sekretnych słów do odkrycia;
  • teczkę z rączką, żeby młodzi kursanci, wiedzieli gdzie znajdą wszystkie swoje rzeczy.

Więcej informacji o samej metodzie można znaleźć na stronie www.edubears.pl

Teddy Eddie i szkoła językowa Live

Metoda Teddy Eddie od kilku lat jest wiodącym sposobem nauki języka angielskiego najmłodszych. Szkoły językowe w całej Polsce stosują ją z powodzeniem. W Łodzi z pewnością znajdziecie wiele placówek wykorzystujących ten sposób nauki. W szkole językowej Live znamy tę metodę od podszewki, A warto zaufać nam dlatego, że jesteśmy laureatami międzynarodowej nagrody Best Preparation Centre przyznawanej przez Cambridge Assessment. Otrzymaliśmy także podwójny tytuł lidera klasyfikacji językowej w Polsce. Jako jedyna szkoła w Łodzi, jesteśmy oficjalnym partnerem edukacyjnym Cambridge University Press oraz oficjalnym Centrum Przygotowawczym Cambridge English. Co więcej, zapewniamy doświadczoną kadrę lektorską, prowadzoną pod opieką metodyka.

Kontakt

Nie zwlekajcie zatem i jeszcze dziś skontaktujcie się z nami, żeby Wasze dziecko mogło rozpocząć przygodę z językiem angielskiem jeszcze w tym roku szkolnym. Czekamy na Was pod numerami 530 061 766 oraz 731 404 134. Możecie też do nas napisać na biuro@live.edu.pl 

Zapraszamy do kontaku z naszą szkołą językową w Łodzi!

Autor: szkoła językowa Live

angielski dla najmłodszychkursy angielskiego dziecikursy angielskiego łódźkursy języka angielskiegonauka angielskiego