(Nie) jest za wcześnie - czyli język angielski dla małych dzieci

(Nie) jest za wcześnie - czyli język angielski dla małych dzieci

Czy wybierać język angielski dla maluchów jako formę zajęć dodatkowych?

To pytanie w połączeniu z “czy nie jest za wcześnie na naukę języka obcego” pojawia się bardzo często przy rodzinnym stole, gdy dziecko skończy dwa lub trzy lata i jest gotowe, by rozpocząć swoją przygodę edukacyjną w przedszkolu. Z jednej strony wiemy, jak ważna jest zabawa, wolność i możliwość korzystania z beztroskiego czasu lat dziecinnych, z drugiej chcemy zapewnić dzieciom lepszą przyszłość. Czy zatem pośród basenu, akrobatyki i tańców powinien znaleźć się kurs językowy? Jak najbardziej tak, ale ten właściwy.

Zacznijmy od korzyści

Język angielski dla 3 latków, to przede wszystkim piosenki, rutyny i zabawy językowe, które są obecne na każdym spotkaniu. Dzieci nie są zatem pozbawione miłego i przyjemnego spędzania czasu. Co więcej, z opinii rodziców wynika, że same nie odczuwają zajęć jako nauki, a raczej jako miłą formę spędzania czasu w gronie nowych znajomych. W takiej atmosferze dzieci łatwiej opanowują nowe struktury językowe i wynoszą je poza salę, chcąc pochwalić się rodzicom czego się nauczyły. Jednocześnie wyrabiają w sobie systematyczność do nauki i maja znacznie większą szansę na wykształcenie płynniejszej i ładniejszej wymowy, niż dzieci rozpoczynające kurs później.

Bez presji!

Nauka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym nie wiąże się z parciem na osiąganie sukcesów w jak najszybszym czasie. Jest raczej nastawiona na oswojenie z językiem angielskim i pokazaniem najmłodszym, że nauka może być i jest przede wszystkim dobrą zabawą. Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie, by dziecko uczęszczało zarówno na zajęcia językowe jak i na basen.

Przejdźmy do konkretów

Metoda Teddy Eddie to angielski dla najmłodszych, która daje możliwość rozpoczęcia swojej przygody z językiem obcym nawet dwu i trzylatkom. Jest wykorzystywana w szkołach językowych w całej Polsce. Zajęcia Teddy Eddie to kurs przygotowany dla dzieci w różnym wieku, pozwalający na rozpoczęcie w dowolnym momencie lub na kontynuację nauki: Teddy Eddie Start dla 2-3 latków, Teddy Eddie Standard dla dzieci w wieku 4-5 lat oraz Teddy Eddie ABC przeznaczony dla 5-6 latków. Dla każdej z grup wiekowych zajęcia i aktywności dostosowane są do możliwości poznawczych dzieci i zawierają elementy zabawy i aktywności ruchowych. Celem kursów jest zanurzenie dzieci w języku, pomoc w nabyciu pewności i umiejętności gotowych do wykorzystania w naturalnych sytuacjach. W szkole językowej Live znamy ją na wylot! Dzięki przeszkolonej kadrze, wspartej opieką metodyczną, z radością prowadzimy zajęcia angielskiego dla najmłodszych.

Czekamy na Was!

Z nami Twoje dziecko rozpocznie przygodę z językiem już w wieku 2 lat i dołączy do ponad 10 000 kursantów, którzy przez 20 lat naszej działalności postawili swoje pierwsze (i dalsze!) kroki na drodze rozwoju językowego. Razem z Teddy Eddie czekamy na Was. Już dziś dajcie nam znać, że chcecie, aby Wasze dzieci rozwijały swoje umiejętności językowe od najmłodszych lat. Dzwońcie pod 530 061 766 oraz 731 404 134. Możecie też do nas napisać na biuro@live.edu.pl Jeśli chcecie dowiedzieć się o nas więcej zajrzyjcie na live.edu.pl

Zacznij spełniać marzenia, nie tylko językowe już dzisiaj razem z nami.

Zapraszamy na angielski dla 5 latków

Do zobaczenia w Live!

Autor: Live

kursy angielskiego dziecikursy dla dziecikursy językowe dla dzieci