czy kursy online są za drogie?

czy kursy online są za drogie?

Cena kursów językowych online utrzymuje się na tym samym poziomie, co cena kursów stacjonarnych Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego szkoły językowe wyceniają kursy online tak jak kursy stacjonarne? Odpowiemy Wam dzisiaj z perspektywy Live.

Po pierwsze:
Cały czas szkolimy siebie i inwestujemy w nowoczesne rozwiązania technologiczne i platformy do nauki zdalnej. O ile korzystanie z Google jest darmowe, o tyle Zoom dzięki któremu możemy się spotykać już nie. Każda wirtualna sala, która umożliwia nam przeprowadzenie zajęć nieprzerwanie przez kilkadziesiąt minut, wymaga finansowania podobnie jak sale stacjonarne, które cały czas są w użyciu.

Po drugie:
Nasi lektorzy i lektorki nadal dzielą się swoją wiedzą. Nie zostali zastąpieni przez awatary czy trójwymiarowe hologramy. Lekcje odbywają się na żywo i nie są odtwarzanymi nagraniami. Dzięki temu w kwestii interakcji na zajęciach, możliwości zadawania pytań czy atmosfery nic się w Live nie zmieniło.

Po trzecie:
Jeśli w minionym roku Wasze dzieci albo Wy sami przygotowywaliście się do egzaminów Cambridge z Live, to z pewnością zauważyliście, że nie odpuściliśmy Wam ani na moment ;) W Live wszyscy zdaliście swoje egzaminy, co ważne zdaliście lepiej niż cały świat. O tym możecie się przekonać na statystykach poniżej.

  

Po czwarte: 
Dbamy o to by lekcje zdalne nie różniły się niczym od lekcji stacjonarnych. Nasz zespół jest tak samo przygotowany do zajęć i dobiera dla Was materiały z należytą starannością. Zajęć nie prowadzimy w pidżamach (acz czasem kusi), a od kursantów wymagamy przygotowania i obecności na zajęciach z włączonym obrazem i dźwiękiem. 

Po piąte: 
Nie można zapomnieć o pracy metodyków i biura Live. Od pierwszego dnia zajęć (a nawet wcześniej) dokładamy wszelkich starań, by nasi słuchacze i słuchaczki znaleźli się w odpowiednich poziomowi grupach i mogli sprawnie załatwić wszystkie sprawy. 

Po szóste: 
Pamiętajcie że pieniądze zainwestowane w naukę języka zwracają się wielokrotnie. Więcej o tym przeczytacie tutaj: https://szkolalive.wordpress.com/2019/08/06/karate-basen-a-moze-angielski/ i tutaj: https://szkolalive.wordpress.com/2020/10/16/a-po-co-a-na-co-o-egzaminach-main-suite-cambridge-slow-kilka/. Spójrzcie także na te wykresy:
 

Wykres 1. Wynagrodzenie całkowite osób znających język angielski (brutto w PLN)
Źródło: Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń (OBW) przeprowadzone w 2019 roku

Wykres 2. Mediana wynagrodzeń osób z rożnym poziomem znajomości języka angielskiego, pracujących 
w firmach z różnym kapitałem (brutto w PLN)
Źródło: Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń (OBW) przeprowadzone w 2019 roku

Wykres 3. Mediana wynagrodzenia całkowitego osób z różną znajomością języka angielskiego 
i na różnym poziomie zatrudnienia
Źródło: Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń (OBW) przeprowadzone w 2019 roku

I po siódme: 
Poza kursami językowymi cały czas działamy aktywnie, żeby ten obecny czas spędzić także poza ekranem komputera. Zatem jeśli chcecie już dzisiaj zaplanować wakacje, to zajrzyjcie na naszą ofertę wyjazdów wakacyjnych z Atasem i Greenschool oraz na Legendarne Warsztaty w mieście! 

Autor: Szkoła Językowa Live

kursy języka angielskiegokursy onlineonline