Rok szkolny w pełni — pora na język obcy!

Rok szkolny w pełni — pora na język obcy!

https://live.edu.pl/

 

Mamy październik i rok szkolny rozkręcił się na dobre, a w dzienniku pojawia się coraz więcej ocen. W każdym domu jest już stały plan zajęć szkolnych i dodatkowych. To dobry moment, by pomyśleć o nauce języków obcych dla swojego dziecka albo dla siebie.

Dzieciom dobry kurs językowy pozwoli na praktyczne przećwiczenie i poszerzenie umiejętności zdobytych w szkole. Dla Ciebie jest to świetna okazja, by poszerzyć swoje kompetencje i zwiększyć konkurencyjność na rynku pracy.

Co znajdziesz u nas?

Nasza doświadczona kadra przygotowała kursy językowe z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego na różnych poziomach zaawansowania. Jeżeli nie wiesz, na jaki poziom zapisać dziecko lub siebie, wystarczy skontaktować się z nami, rozwiązać test, a my Ci w tym pomożemy. Prowadzimy zajęcia indywidualne, grupowe dla dzieci i dorosłych. W naszej ofercie są też kursy firmowe, pozwalające zadbać o znajomość języka obcego wśród swoich pracowników.

Dlaczego warto postawić na szkołę językową?

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją, jaka może być. Przeglądając ofertę różnych kursów i szkoleń, pamiętaj, że zawsze najważniejsza jest komunikacja. Decydując się na zajęcia w szkole językowej, podczas rozmowy z obcokrajowcem lub w trakcie wyjazdów łatwiej przełamiesz barierę językową, zyskasz pewność siebie, przekonasz do siebie pracodawcę, owocnie przeprowadzisz negocjacje.

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, by na kurs języka obcego zapisać dziecko, powinieneś wiedzieć, że ma on dużą przewagę nad tradycyjnymi korepetycjami. Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy, a w trakcie kursu kładzie się nacisk nie tylko na gramatykę, ale i na prawidłową wymowę. Przygotowaliśmy swoją autorską metodę nauczania, a nad jakością kształcenia czuwa metodyk. Nie czekaj i sprawdź, jak wyglądają nasze zajęcia i dlaczego zaufało nam już przeszło 1000 osób.

Autor: szkoła językowa Live