Angielski dla 3/4/5/6 latków - czyli, co się dzieje na zajęciach?

Za wcześnie?

Na naukę języka angielskiego nigdy nie jest za późno i jak się coraz częściej okazuje, nie jest także wcale za wcześnie. Rodzice często wpadają w pułapkę myślenia o kursie językowym na przedszkolaków jako o nauce w szkolnych ławkach, przepełnionego stresem i niepewnością. Jak jest naprawdę sprawdźcie sami >> KLIK <<

Metody

Na rynku dodatkowych zajęć języka angielskiego dla przedszkolaków znajduje się wiele propozycji podejścia do tematu. Jedna z nich jednakże od kilku lat wiedzie prym i stała się tą najbardziej rozpowszechnioną i uwielbianą nie tylko przez rodziców, ale przede wszystkim przez dzieci. Mowa o metodzie Teddy Eddie, którą uczymy w szkole językowej Live w Łodzi

Czym jest metoda Teddy Eddie?

To kurs dostosowany do rozwoju dzieci, a co za tym idzie do ich możliwości poznawczych. Podzielony jest na kilka grup wiekowych, co sprawia, że każde dziecko czerpie przyjemność z nauki języka angielskiego, równoważonej zabawami i aktywnościami ruchowymi.

Teddy Eddie Start to angielski dla 2-3 latków. Podczas kursu przedszkolaki uczą się reagować na polecenia w języku angielskim. Padają pierwsze zdania, dzieci śpiewają piosenki i słuchają bajek w obcym języku. Celem kursu jest zaszczepienie w dziecku miłości do języka angielskiego, co w Live udaje nam się bezbłędnie!

Teddy Eddie Standard to angielski dla 4-5 latków. W czasie zajęć dzieci wcielają się w aktorów i odgrywają scenki oraz biorą udział w grach wymagających użycia języka obcego. W trakcie kursu dzieci poznają nawet kilkaset słów, które są używane w konkretnych zdaniach jak i kontekstach. Po ukończeniu tego kursu dziecko potrafi przeprowadzić krótką i prostą rozmowę w języku angielskim.

Teddy Eddie ABC to angielski dla 5-6 latków. Podczas zajęć, dzieci dodatkowo wkraczają w świat czytania pojedynczych słów oraz zdań. Po ukończeniu kursu dzieci najczęściej zaczynają posługiwać się pełnymi zdaniami, opowiadać historyjki oraz konwersować w języku angielskim w czasie zajęć.

Czekamy na Was!

Z nami Twoje dziecko rozpocznie przygodę z językiem już w wieku 2 lat i dołączy do ponad 10 000 kursantów, którzy przez 20 lat naszej działalności postawili swoje pierwsze (i dalsze!) kroki na drodze rozwoju językowego. Razem z Teddy Eddie czekamy na Was. Już dziś dajcie nam znać, że chcecie, aby Wasze dzieci rozwijały swoje umiejętności językowe od najmłodszych lat. Dzwońcie pod 530 061 766 oraz 731 404 134. Możecie też do nas napisać na biuro@live.edu.pl Jeśli chcecie dowiedzieć się o nas więcej zajrzyjcie na live.edu.pl

Zacznij spełniać marzenia, nie tylko językowe już dzisiaj razem z nami.

Do zobaczenia w Live!

Autor: Live

kursy angielskiego dziecikursy dla dziecikursy językowe dla dzieci