Autorskie kursy języka angielskiego dla dzieci i dorosłych

Dlaczego warto wybrać nasz kurs? Język angielski w szkole Live cechuje się nieszablonowym podejściem do organizacji zajęć. Autorska metoda nauczania, zespół doświadczonych lektorów oraz wsparcie metodyków to gwarancja systematycznych postępów. Nauka angielskiego nie musi opierać się jedynie na wkuwaniu słówek i zasad gramatyki. Zrywamy ze schematem zdobywania wiedzy wyłącznie z podręczników. Stawiamy na żywy język i rozwój umiejętności płynnej komunikacji. Nasza strategia daje niesamowite efekty zarówno w przypadku dzieci, jak i dorosłych. Niemal 100% kursantów szkoły Live osiąga pozytywne wyniki egzaminów Cambridge. Przygotowaliśmy duży wybór kursów indywidualnych i grupowych. Prowadzimy również zajęcia online.

Nie wiesz, który kurs języka angielskiego wybrać? Dzięki dwuetapowej analizie poziomu zaawansowania pomożemy Ci podjąć decyzję najlepszą z punktu widzenia rozwoju Twoich umiejętności. Kursantami naszej szkoły są nawet 2-latki. Wiele dzieci kontynuuje naukę w Live do wieku licealnego. Niektórzy z naszych kursantów z biegiem czasu nabywają umiejętności, dzięki którym stają się lektorami. W Live pomożemy precyzyjnie zaplanować ścieżkę rozwoju językowego dla Ciebie lub Twojego dziecka. Ułatwimy Ci spełnienie ambitnych planów o zdobyciu certyfikatów Main Suite Cambridge.

Jesteś pracodawcą i chciałbyś poszerzyć kompetencje swojej kadry? Jasne! Rozwiniemy zdolności komunikacji w języku angielskim pracowników Twojej firmy.

Nauka angielskiego z Live pomoże Ci wypracować umiejętność płynnej komunikacji w każdej sytuacji.