Wr贸膰 do listy aktualno艣ci

warsztaty wakacyjne 2021 z Live

馃彇Zaplanuj wakacje ju偶 dzi艣!

Warsztaty wakacyjne dla dzieci 7-12 lat 馃搮 12-16 lipca 2021.

鈿★笍Sta艅 si臋 Legend膮, o kt贸rej m贸wi膰 b臋d膮 wszyscy

Wi臋cej informacji poni偶ej 猬囷笍

鈿★笍 Legendy to nie tylko opowie艣ci o starodawnych czasach, ale przede wszystkim o ludziach i ich niesamowitych wyczynach i umiej臋tno艣ciach. Na warsztatach letnich z Live to w艂a艣nie Wy staniecie si臋 legendami.

鈿★笍Przez pi臋膰 dni b臋dziecie mogli sprawdzi膰 w czym Wy jeste艣cie najlepsi! Czeka na Was wiele wyzwa艅 i legendarna ilo艣膰 dobrej zabawy, a wszystko to stacjonarnie, na miejscu i w plenerze!

馃幀馃幁 Legendy sceny - b臋dziecie kroczy膰 w blasku fleszy po czerwonym dywanie, ale dopiero po nabyciu aktorskich i re偶yserskich szlif贸w.

馃鈥嶁檪锔Legendy magii - znikaj膮ce or艂y, magiczne (s)twory, kr贸lowie i damy: zadziwicie niejednego widza i zbierzecie burz臋 oklask贸w.

馃弲Legendy sportu - szansa na zdobycie legendarnego pucharu Live - w grupie postaracie si臋 pokona膰 prowadz膮cych warsztaty.

馃弳 Legendy Live - zamkniemy tera藕niejszo艣膰 w kapsule, kt贸r膮 otworzymy dopiero za 10 lat! - sami zdecydujecie jak chcecie by膰 zapami臋tani.

馃摫Poza tym, czeka na Was Liga Kahoota - emocjonuj膮ce rozgrywki bazuj膮ce na Waszej wiedzy!

馃憫 Przy okazji, b臋dziemy odwiedza膰 El臋 na herbatce i rozmawia膰 po angielsku.

馃馃徎 Warsztaty poprowadzi Legendarny Mariusz Ja艣kiewicz, a je艣li uzbiera si臋 wi臋ksza grupa, r贸wnie偶 dodatkowy Legendarny (tajemniczy) opiekun鈥 Je艣li chcecie dowiedzie膰 si臋 kto, zapisujcie si臋 jak najszybciej!

馃懇鈥嶐煄 Na Legendarne Warsztaty mog膮 tak偶e zapisywa膰 si臋 osoby, kt贸re nie ucz膮 si臋 w Live.

Dla kogo to wszystko?

馃懇鈥嶐煢别煣戔嶐煢盌la Was - je艣li macie mi臋dzy 7 a 12 lat

馃搮Kiedy?

Przygotowujemy jeden turnus (p贸ki co) od 12 do16 lipca 2021 roku

W jakich godzinach?

馃拵Cena:

Legendarne Warsztaty kosztuj膮 499 PLN w promocji do 30.04.2021 p贸藕niej cena to 579 PLN.

W cenie zawarte s膮 dwa posi艂ki, ubezpieczenie NNW, wszystkie niezb臋dne materia艂y i inne koszty a tak偶e opieka w godzinach 9:00-16:30

Zapisujemy si臋 klikaj膮c w link poni偶ej 猬