warsztaty wakacyjne 2021 z Live

🏖Zaplanuj wakacje już dziś!

Warsztaty wakacyjne dla dzieci 7-12 lat 📅 12-16 lipca 2021.

⚡️Stań się Legendą, o której mówić będą wszyscy

Więcej informacji poniżej ⬇️

⚡️ Legendy to nie tylko opowieści o starodawnych czasach, ale przede wszystkim o ludziach i ich niesamowitych wyczynach i umiejętnościach. Na warsztatach letnich z Live to właśnie Wy staniecie się legendami.

⚡️Przez pięć dni będziecie mogli sprawdzić w czym Wy jesteście najlepsi! Czeka na Was wiele wyzwań i legendarna ilość dobrej zabawy, a wszystko to stacjonarnie, na miejscu i w plenerze!

🎬🎭 Legendy sceny - będziecie kroczyć w blasku fleszy po czerwonym dywanie, ale dopiero po nabyciu aktorskich i reżyserskich szlifów.

🧙‍♂️Legendy magii - znikające orły, magiczne (s)twory, królowie i damy: zadziwicie niejednego widza i zbierzecie burzę oklasków.

🏅Legendy sportu - szansa na zdobycie legendarnego pucharu Live - w grupie postaracie się pokonać prowadzących warsztaty.

🏆 Legendy Live - zamkniemy teraźniejszość w kapsule, którą otworzymy dopiero za 10 lat! - sami zdecydujecie jak chcecie być zapamiętani.

📱Poza tym, czeka na Was Liga Kahoota - emocjonujące rozgrywki bazujące na Waszej wiedzy!

👑 Przy okazji, będziemy odwiedzać Elę na herbatce i rozmawiać po angielsku.

🧔🏻 Warsztaty poprowadzi Legendarny Mariusz Jaśkiewicz, a jeśli uzbiera się większa grupa, również dodatkowy Legendarny (tajemniczy) opiekun… Jeśli chcecie dowiedzieć się kto, zapisujcie się jak najszybciej!

👩‍🎓 Na Legendarne Warsztaty mogą także zapisywać się osoby, które nie uczą się w Live.

Dla kogo to wszystko?

👩‍🦱🧑‍🦱Dla Was - jeśli macie między 7 a 12 lat

📅Kiedy?

Przygotowujemy jeden turnus (póki co) od 12 do16 lipca 2021 roku

W jakich godzinach?

💎Cena:

Legendarne Warsztaty kosztują 499 PLN w promocji do 30.04.2021 później cena to 579 PLN.

W cenie zawarte są dwa posiłki, ubezpieczenie NNW, wszystkie niezbędne materiały i inne koszty a także opieka w godzinach 9:00-16:30

Zapisujemy się klikając w link poniżej ⬇