Wróć do listy aktualności

Wydarzenia

wakacje 2021: spotkanie z ekspertami

Czego najbardziej brakowało nam w minionym roku? Świeżego powietrza? Odpoczynku? Wyjścia z domu i wyjazdu na wakacje? A może wszystkiego na raz? Tego samego z pewnością brakowało również dzieciom. Wypoczynek po całym roku szkolnym jest niezwykle istotny, szczególnie po takim jak ten miniony.

Już 20 marca, w sobotę o 17:00 online rozwiejemy Wasze wakacyjne wątpliwości wyjazdowe i pokażemy Wam jak może wyglądać udany wypoczynek dzieci bez rodziców i rodziców bez dzieci 😉

Porozmawiacie z naszymi ekspertami: Agnieszką Worwąg i Tomaszem Przygodzkim - specjalistami od wakacyjnych wyjazdów dla dzieci i młodzieży ⛰🏖 Zobaczycie, co przygotowaliśmy w Live na wakacje dla dzieci i młodzieży w 2021! 

⚙️Na wydarzenie połączycie się poprzez program ZOOM. Można go pobrać tutaj: https://zoom.us/download

✋Na wydarzenie dołączcie klikając na https://us02web.zoom.us/j/9862529667?pwd=aW0ySy9tTWhGLzlkNU5tNUlEM2ZYZz09

Hasło do spotkania to "live"

 

👩‍🦱Agnieszka Worwąg - właścicielka sieci Szkół Języków Obcych "Green School" organizatorka kilkudziesięciu obozów językowych w kraju i za granicą, właścicielka marki green school, twórczyni programów i procedur, dzięki którym dzieci wracają bezpieczne i szczęśliwe, z głowami przepełnionymi cudownymi wspomnieniami, autorka podręczników, szkoleniowiec.

🧑‍🦱Tomasz Przygodzki: absolwent kierunku Turystyka i Rekreacja na Uniwersytecie Łódzkim, od początku kariery zawodowej związany z branżą turystyczną. W firmie "ATAS" pracuje od marca 2011 r., obecnie jako kierownik Biura Sprzedaży w Łodzi. W pracy ceni najbardziej możliwość bezpośredniego kontaktu z Klientami. Prywatnie miłośnik podróży, zarówno tych bliższych jak i dalszych.