Wróć do listy aktualności

Informacje

Startujemy Hybrydowo

Ostatnie chwile pozostały do oficjalnego rozpoczęcia kolejnego roku nauki w Live. Już nie możemy się doczekać! 

Chcielibyśmy poinformować, że zajęcia będą odbywać się hybrydowo - oznacza to, że w ciągu miesiąca przez dwa tygodnie będziemy się spotykać stacjonarnie, a pozostałe dwa tygodnie będziemy widzieć się (i słyszeć!) przez aplikację Zoom. 

 

Dlaczego hybryda? 

 • Po pierwsze (i najważniejsze!) dla Waszego bezpieczeństwa. Zajęcia hybrydowe oznaczają zmniejszenie ilości osób, które będą jednocześnie przebywać w szkole, a wraz z tym zmniejszenie bezpośrednich kontaktów pomiędzy Wami, słuchaczami z różnych grup.
   
 • Po drugie dla Waszego komfortu. W przypadku przeziębienia pojawiającego się często szczególnie w okresie jesienno-zimowym lub kwarantanny, możecie dołączyć do zajęć przez aplikację Zoom (jeśli Wasz grupa ma w tym czasie zajęcia online).
   
 • Po trzecie to rozwiązanie wychodzące naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Pozwala zaoszczędzić cenny czas na przejazdach do szkoły. 
   
 • Po czwarte - hybryda jest fajna! Zajęcia w trybie mieszanym to dla Was jednoczesny bezpośredni kontakt ze swoim lektorem i grupą, a z drugiej strony nowe możliwości nauki w świecie online. 
   
 • Ponadto, jako słuchacze zdobędziecie nowe umiejętności związane z obsługą nowoczesnych  programów i narzędzi, niezbędnych w dzisiejszych czasach. 

 

Zajęcia hybrydowe to rozwiązanie czasowe, uzależnione od rozwoju sytuacji epidemicznej. Traktujmy je jako szansę na nową jakość! Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się bezpiecznie przejść przez ten czas.