Wróć do listy aktualności

Wydarzenia

Bezpłatne lekcje pokazowe dla dorosłych

Wybierając Szkołę Języków Obcych Live otrzymujesz możliwość wyboru grupy na każdym poziomie zaawansowania. Z nami nie tylko rozwiniesz ogólną znajomość angielskiego, ale także nauczysz się praktycznej komunikacji w tym języku. Uczestnicząc w zajęciach będziesz pracować w oparciu o podręcznik, którego zawartość dostosowana jest do potrzeb osób dorosłych i obejmuje różnorodną tematykę. Pozwoli Ci to nabyć kompetencje językowe w wielu dziedzinach. Ponadto w trakcie Twojego kursu nie zabraknie materiałów dodatkowych, bazujących na mediach anglojęzycznych. Dzięki temu będziesz mieć kontakt z autentycznym, często nieuproszczonym językiem. Z naszymi lektorami unikniesz szkolnych schematów, które często pozostawiają po sobie strach przed rozmawianiem, mimo dobrej znajomości gramatyki. Opanujesz więc konstrukcje językowe, zyskując jednocześnie umiejętności swobodnego operowania nimi. Dodatkowo, po każdym spotkaniu otrzymasz solidną porcję zadań, by zapewnić Ci otoczenie językiem angielskim przez cały tydzień - nie tylko podczas samych zajęć!

W zależności od Twojej dyspozycyjności, możemy Ci zaoferować 3 warianty nauki angielskiego:
1. kurs popołudniowy lub wieczorny, 2 razy w tygodniu po 90 minut,
2. kurs poranny, 2 razy w tygodniu po 90 minut,
3. kurs weekendowy, w soboty po 180 minut.

Potrzebujesz pomocy w podjęciu decyzji? Zapraszamy na 30-minutowe zajęcia pokazowe, podczas których poczujesz się jak nasz słuchacz! Ponadto poznasz lektora, zobaczysz, czy sposób prowadzenia zajęć Ci odpowiada, nauczysz się kilku podstaw, pozwalających się porozumieć w języku angielskim. Lekcja pokazowa jest bezpłatna i niezobowiązująca. Dla Ciebie, jej uczestnika, przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową, ważną tylko w dniu lekcji! Szczegóły przekażemy na miejscu.

Jeśli masz jakieś pytania - koniecznie skontaktuj się z nami!

☎️ 530-061-766 / 731-404-134

23.09 (środa) 18:00-18:45 lekcja pokazowa języka angielskiego dla dorosłych Poziom: Elementary (A1) Lekcję poprowadzi: Zuzanna Jakubowska.

23.09 (środa) 19:00-19:45 lekcja pokazowa języka angielskiego dla dorosłych. Poziom: Pre-Intermediate (A2+/B1). Lekcję poprowadzi: Leszek Swoboda.