oferta na nowy rok szkolny

Już dziś możesz zarezerwować miejsce na nowy rok szkolny ze specjalną zniżką. Mamy dla Was zniżkę stałego klienta x 4 - razem 200 PLN tylko do 31 maja 2023!

A dlaczego warto teraz?

• dostaniesz specjalny majowy rabat 150 PLN, obok rabatu stałego klienta 50 PLN - to razem 200 PLN zniżki!
  • zagwarantujesz sobie miejsce w grupie - trzymamy je dla Ciebie do końca maja;
  • nie musisz pamiętać o umowie i formalnościach we wrześniu, kiedy spraw do załatwienia jest bardzo dużo.

Brzmi dobrze, prawda?

A jak to zrobić?

W 3 krótkich krokach:

1. logujesz się na koncie rodzica w LangLionie (to z końcówką "R" w loginie)

2. wybierasz sekcję "dokumenty" z menu po lewej i klikasz żołty przycisk "niepodpisane"

3. zapoznajesz się z dokumentem, a następnie akceptujesz go, klikając w prawym górnym rogu przycisk "podpisz"

Kliknij poniżej i podpisz:

Pamiętaj, że wybierając opcję zdalną oszczędzasz czas i omijasz kolejki - umowę podpiszesz w minutę bez wychodzenia z domu, a w razie potrzeby dostaniesz wsparcie pracowników Live na każdym etapie. Oczywiście zawsze możesz przyjść do biura Live - zapraszamy!

Garść ważnych informacji:

1. plan zajęć dotrze do Was smsem w drugiej połowie sierpnia. Jeśli termin zajęć nie będzie Wam pasować - dajcie znać! Zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby znaleźć dla Was miejsce w innej grupie na tym samym poziomie.

2. do 30 czerwca prosimy o wpłatę opłaty wstępnej (z wyjątkiem grup 2 rok FCE/CAE/CPE). Jej wysokość znajdziesz na umowie lub w cenniku na www.live.edu.pl

3. z umowy możesz zrezygnować bezkosztowo do 4 września 2023. Wystarczy mail na biuro@live.edu.pl

Akcja "Ambasador Live" - zniżka 100 PLN!

Do końca czerwca dwukrotnie zwiększamy zniżkę za polecenie Live nowemu klientowi. Za każdego słuchacza, który przyjdzie do nas z Twojego polecenia, zmniejszymy Twoją należność o 100 PLN.

Masz pytania? Dzwoń do nas (530 061 766 lub 731 404 134) lub napisz mail na biuro@live.edu.pl.