Wróć do listy aktualności

Informacje

Nauka angielskiego - Aleksandrów Łódzki

Prywatna szkoła językowa – Aleksandrów Łódzki i okolice

Szkoła językowa Live funkcjonuje od 2001 roku. Nasze kursy są skierowane do mieszkańców Aleksandrowa Łódzkiego oraz okolicznych miejscowości. Aktualnie kształcimy ponad 1000 kursantów. Posiadamy komfortowe zaplecze w postaci 9 kompleksowo wyposażonych sal. W naszej ofercie znajdują się również kursy językowe online. Tworzymy zgrany zespół ponad 30 lektorów z wykształceniem kierunkowym. Szkoła językowa Live jest centrum przygotowawczym do egzaminów Cambridge od A1 do C1. Możemy pochwalić się niemal 100% zdawalnością. To wyróżnia tylko najlepsze szkoły językowe. W naszym centrum edukacyjnym nauka angielskiego odbywa się w ramach zajęć przygotowanych przez doświadczonych metodyków.

Angielski dla dzieci i dorosłych

Szkoła językowa Live oferuje zróżnicowane kursy językowe dla dzieci i dorosłych. Program nauczania dostosowujemy do umiejętności i poziomu zaawansowania. Naszym kursantom proponujemy zajęcia indywidualne oraz grupowe. To pozwala nam osiągnąć najwyższą efektywność nauczania. Nasz kurs języka angielskiego, podobnie jak w przypadku innych języków, jest przygotowany dla osób o różnym poziomie zaawansowania. W ramach zajęć przygotowujemy między innymi do egzaminów FCE (First), CAE (Advanced) i CPE (Proficiency). Nie wiesz, jaki poziom zaawansowania wybrać? Dzięki dwuetapowej rekrutacji pomożemy Ci podjąć najlepszą decyzję. Zaproponujemy kurs angielskiego, który pomoże ugruntować dotychczasową wiedzę, rozwinie ją, a także pomoże nabrać niezbędnej swobody podczas rozmowy. Skorzystaj z oferty przygotowanej dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców.

Zapisz się na zajęcia indywidualne lub grupowe. Zapraszamy do szkoły języka angielskiego Live. Tutaj nauka staje się prawdziwą przygodą!

 • zacznij z poślizgiem i wyjdź na...

  20 lutego 2023

  Zacznij z poślizgiem i wyjdź na prostą ‼️Promocja na dowolny kurs językowy w szkole Live ‼️ Drugi semestr kursów...

  Czytaj dalej

 • wakacje 2023 z Live

  18 lutego 2023

  😱⏰ Do wakacji już tylko 17 tygodni! Zobaczcie, co zaplanowaliśmy dla dzieci i młodzieży i skorzystajcie z oferty...

  Czytaj dalej

 • ferie zimowe 2023

  13 stycznia 2023

  W najbliższą sobotę 14.01 widzimy się na zajęciach zgodnie z planem! A potem ferie! Pierwsze zajęcia po przerwie...

  Czytaj dalej