Wróć do listy aktualności

Wydarzenia

Live 2021 naszym okiem

Jaki był 2021 rok? - zobaczcie sami na naszym filmie!

⭐️Zaczęliśmy od feryjnej przygody online z językami ❄️🌎: 🇪🇸🇮🇹🇫🇷🇩🇪hiszpańskim włoskim, francuskim i niemieckim w ramach e-ferii zimowych.

❤️Zagraliśmy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy - wylicytowaliście semestr nauki w Live za 1️⃣3️⃣6️⃣5️⃣ PLN!

🎉Zorganizowaliśmy e-karnawał w którym wzięło udział 1️⃣2️⃣6️⃣2️⃣ dzieci, Stali się superbohaterami i superbohaterkami 🌎🦸‍♀️🦸 Karnawał powstał dla dzieci pracowników firmy Rossmann 🥳👑 a prowadziło go w jednym czasie 1️⃣3️⃣ animatorów - lektorek i lektorów Live 👩‍🦰👨‍🦰

✍️W marcu i kwietniu szykowaliśmy dla Was wyjazdy i atrakcje w plenerze, bo znowu było nam dane spotkać się wspólnie na świeżym powietrzu!

🧺W maju próbowaliście wrzucić Mariusza do błota na zorganizowanym przez nas pikniku, a pierwszego czerwca z okazji dnia dziecka składaliśmy życzenia rodzicom.

📜🏆W czerwcu podeszliście do egzaminów Cambridge English - i wykręciliście rewelacyjne wyniki - udowodniliście sobie i nam, że nauka w czasach pandemii w Live przynosi wymierne efekty!

🏖🏞🌇 W wakacje byliście z nami na warsztatach wakacyjnych i na wyjazdach w góry i nad morze. Wzięliście udział w specjalnie przygotowanych dla Was kursach - First Steps oraz Trampolinie, wakacyjnym kursie dla dorosłych! Do nauki wróciliśmy w październiku! Nowi słuchacze pojawili się po raz pierwszy na zajęciach! I to w jakim roku!

Na 20 lecie działalności Live! 🎉🪅🎊

🎃W Halloween straszyliśmy jak zawsze na wesoło

🪄Na Harry Potter Fun Club wyczarowaliście barierę ochronną nad Live

🎅A podczas Warsztatów Świątecznych wprawiliśmy się w świąteczną atmosferę, która ma my nadzieję trwa do dziś!

🍾W Nowym Roku życzymy Wam, przede wszystkim zdrowia. Odwagi w sięganiu po kolejne językowe cele i radości z każdego dnia 2022 roku!

📅Pamiętajcie, widzimy się znów 3 stycznia!

A jak Wy wspominacie 2021 w Live?