Letni Chill z Live piknik w pasażu handlowym przy ulicy traktorowej

😁Jest weekend - jest chill na darmowym pikniku: Letni Chill z Live.

📅Już 28 sierpnia (sobota) od 12:00 do 18:00 zapraszamy do pasażu handlowego przy ulicy Traktorowej na darmowy piknik ze szkołą językową Live.

👫Najmłodsi wezmą udział w grach i zabawach przygotowanych i przeprowadzonych przez naszych animatorów i poskaczą za darmo na mega fajnym dmuchanym zamku (bilet na zamek do odebrania przy naszym stoisku).

🏰Na zamku skaczemy już od 2 roku życia!

🤩Dodatkowo do wygrania będą gadżety, głośnik bluetooth oraz skarpety z limitowanej serii Many Mornings.

🦉Cukiernia Sowa (za okazaniem darmowych kuponów dostępnych na naszym stoisku) poczęstuje Was lodami - kupując jedną gałkę, drugą dostaniecie w prezencie.

😘No i poznacie nas - ekipę szkoły językowej Live. Będziecie mieli okazję do zapisania się na lekcję pokazową z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego i zadania pytań o interesujące Was kursy językowe!

🗣Przekażcie znajomym i do zobaczenia na miejscu!