Wróć do listy aktualności

Informacje

Kursy Języka angielskiego – Teofilów

Język angielski to klucz do świata pełnego możliwości, nie tylko kiedy myślimy o karierze, ale też gdy planujemy kolejne podróże. Ale powiedzmy sobie szczerze: ucząc się go w polskiej szkole można się nieźle namęczyć, a na efekty czekać bardzo długo.
 

Szkoła językowa Live od 2001 roku dba o to, żeby nauka języka angielskiego była przyjemna i efektywna. Dla mieszkańców osiedla Teofilów przygotowaliśmy szeroką ofertę edukacyjną, która obejmuje kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. Nad szczegółowymi programami zajęć czuwają nasi metodycy, którzy dbają o ich zgodność z najnowszymi trendami w edukacji językowej i najwyższymi standardami nauczania. Zaangażowanie metodyków oraz ponad 40 osobowa kadra lektorska dysponująca wykształceniem kierunkowym stanowią gwarancję najwyższej jakości nauczania, która potwierdza niemal 100% zdawalność egzaminów Cambridge od A1 do C1, a nawet C2, do których przygotowujemy naszych kursantów.

 

Język angielski dla dzieci i dorosłych

Mamy coś dla każdego, niezależnie od wieku czy poziomu, ale zawsze celem nadrzędnym jest komunikacja. Zawsze zwracamy uwagę, żeby zajęcia były na Twoim poziomie i robimy wszystko, abyś czuł, że z dnia na dzień idziesz do przodu.

W ramach prowadzonych zajęć proponujemy kursy przygotowawcze do egzaminów YLE, KET, PET oraz wyższych. Przygotowujemy do egzaminów:

 • YLE (Young Learners English): Starters, Movers i Flyers Pre-A1-A2,
 • KET (Key English Test) A2,
 • PET (Preliminary English Test) B1,
 • FCE (First Certificate in English) B2,
 • CAE (Certificate in Advanced English) C1,
 • CPE (Certificate of Proficiency in English) C2.

 

Nie oszukujmy się, również w prywatnych szkołach językowych zdarza się spotkać  we wspólnej sali osoby o różnym poziomie angielskiego. To utrudnia naukę i spowalnia postęp, zwłaszcza w przypadku osób, które startują z wyższego poziomu. Żeby tego uniknąć w Live każdego kursanta poddajemy ewaluacji metodycznej, na podstawie której wskazujemy optymalny poziom kursu.

Zależy Ci na ugruntowaniu dotychczasowej wiedzy i umiejętności? Chcesz zyskać biegłość w posługiwaniu się językiem angielskim w pracy lub życiu prywatnym? Szukasz sprawdzonego kursu przygotowawczego do egzaminu Cambridge? Spotkajmy się w szkole językowej Live!

 • Biuro nieczynne

  3 lipca 2024

  Szanowni Państwo, w dniach 04.07 i 05.07.24 biuro Live będzie nieczynne. Prosimy o kontakt mailowy - na wszystkie...

  Czytaj dalej

 • Zyskaj rabat 220 PLN

  19 maja 2024

  Zarezerwuj już dziś miejsce na nadchodzący rok szkolny i skorzystaj z wyjątkowej oferty! Tylko do 31 maja 2024...

  Czytaj dalej

 • Przerwa Wielkanocna

  27 marca 2024

  Drodzy Kursanci i Rodzice, przypominamy, że przerwa świąteczna w Live trwa od 28 marca do 2 kwietnia. Wznawiamy...

  Czytaj dalej