Wróć do listy aktualności

Informacje

Kurs języka angielskiego – Zgierz i okolice

Szkoła językowa Live rozpoczęła działalność w 2001 roku.

Dla mieszkańców Zgierza i okolicznych miejscowości przygotowaliśmy zróżnicowany pakiet kursów. Obecnie pracujemy z imponującą grupą ponad 1000 kursantów.

Szkoła językowa Live wyróżnia się doskonałym zapleczem, które tworzy 9 kompleksowo wyposażonych sal. Szczegółowy program zajęć jest opracowywany przez doświadczonych metodyków. Naszym największym atutem jest zgrany zespół ponad 30 lektorów dysponujących wykształceniem kierunkowym. Dzięki nim nauka angielskiego staje się nie tylko efektywna, ale także przyjemna. Potwierdzeniem tego faktu jest niemal 100% zdawalność egzaminów Cambridge od A1 do C2, a nawet C2, do których przygotowujemy naszych kursantów. Taką skutecznością mogą pochwalić się tylko najlepsze szkoły języka angielskiego.

 

Kurs angielskiego dla dzieci i dorosłych w Zgierzu


Szkoła języka angielskiego Live proponuje zróżnicowany program nauczania obejmujący zajęcia dladzieci i dorosłych. Plan zajęć dostosowujemy do poziomu zaawansowania naszych kursantów.

Angielski dla dzieci w Live to połączenie świetnej zabawy z efektywnością nauczania. Oferujemy zajęcia indywidualne i grupowe. Proponujemy program nauczania dopasowany do stopnia zaawansowania kursantów.

W ramach prowadzonych zajęć przygotowujemy do egzaminów YLE, KET, PET oraz wyższych: FCE (First), CAE (Advanced) oraz CPE (Proficiency). Podczas dwuetapowej rekrutacji dobierzemy dla Ciebie optymalny poziom kursu.

Chcesz ugruntować dotychczasową wiedzę? A może pragniesz rozwinąć umiejętności lub nabrać swobody podczas rozmowy? Zaproponujemy Ci optymalną ścieżkę rozwoju dostosowaną do Twoich potrzeb. Tylko najlepsze szkoły językowe są w stanie zaproponować tak kompleksową ofertę dla osób prywatnych i przedsiębiorców. Zapisz się na zajęcia w szkole językowej Live

Tutaj nauka staje się przygodą.