Wróć do listy aktualności

Promocje

First Steps

First Steps to cykl spotkań pomagający przeskoczyć jeden poziom w Live, prosto na dwuletni kurs przygotowujący do FCE (czyli do popularnego First),  pozwalając tym samym zaoszczędzić czas oraz pieniądze. 

Specjalnie opracowany przez nas zespół metodyczny program realizuje zagadnienia leksykalno-gramatyczne, których znajomość jest niezbędna do zmierzenia się z egzaminem Cambridge w przyszłości. First Steps jest kursem prestiżowym, skierowanym do wybranych kandydatów wytypowanych przez lektorów Live. Możliwość uczestnictwa w kursie to efekt bardzo wytrwałej pracy i sprawnego opanowania zrealizowanego materiału z poprzedniego roku przez słuchaczy. 

W Live troszczymy się o to, by kursanci osiągali doskonałe rezultaty językowe możliwie jak najszybciej, bez konieczności przenoszenia się poziom wyżej w trakcie trwania roku i ponoszenia w związku z tym dodatkowych kosztów zakupu podręczników czy odczuwania dyskomfortu nienaturalnej zmiany środowiska. 

Kurs jest także doskonałą okazją do powrotu do systematycznej pracy po wakacyjnym odpoczynku oraz świetną rozgrzewką przed nadchodzącym rokiem szkolnym, a dodatkowe lekcje języka angielskiego nigdy nie zaszkodzą! 

Kurs poprowadzi pan Mariusz Jaśkiewicz, którego doświadczenie i entuzjastyczne nastawienie sprawią, że czas spędzony na zajęciach upłynie w fantastycznej atmosferze pełnej dobrego humoru i nauki. 

Link do zapisów