Wróć do listy aktualności

Informacje

Przygotowanie do egzaminów Main Suite Cambridge (First, Advanced, Proficiency)

W szkole Live organizujemy kursy przygotowujące do egzaminów Main Suite Cambridge na różnych poziomach zaawansowania. Zdajemy sobie sprawę, że każdy zdobyty certyfikat może wiele zmienić w Twoim życiu zawodowym. Pragniemy ułatwić Ci pokonywanie kolejnych szczebli kariery. W Live możesz wziąć udział w bezpłatnych egzaminach próbnych oraz właściwej sesji egzaminacyjnej.

Nasza szkoła organizuje kurs angielskiego FCE. Przed rozpoczęciem nauki przeprowadzimy dwuetapową analizę Twojego poziomu zaawansowania. Na tej podstawie wspólnie podejmiemy decyzję o wyborze optymalnego programu zajęć. W ramach przygotowania do egzaminu FCE realizujemy:

- kurs angielskiego B1,

- kurs angielskiego B2.

Kurs B1 Preliminary zakończony zdaniem egzaminu i uzyskaniem certyfikatu potwierdza znajomość podstaw języka angielskiego i praktycznych umiejętności językowych pozwalających na płynną komunikację w codziennych sytuacjach.

Certyfikat FCE B2 znacznie zwiększa Twoje szanse na zatrudnienie w firmie, gdzie komunikacja odbywa się w języku angielskim. Ponadto na wielu uczelniach wyższych pozwala na zaliczenie zajęć z języka angielskiego i zwolnienie z egzaminu końcowego.

Organizujemy również kursy angielskiego na poziomie Advanced. Uzyskanie certyfikatu na tym poziomie jest honorowane przez MSZ i potwierdza umiejętności językowe uprawniające do nadania stopnia dyplomatycznego. Kurs angielskiego CAE i zdanie egzaminu na poziomie C1 jest także uznawane podczas rekrutacji na większość uczelni brytyjskich.

Egzamin Proficiency (CPE) C2 to przepustka do rozpoczęcia studiów podyplomowych lub doktoranckich na anglojęzycznym uniwersytecie. Zdobyty certyfikat stanowi jasną informację dla potencjalnego pracodawcy, że jego posiadacz poradzi sobie w każdej językowej sytuacji.

Zapisz się na kurs w szkole Live i przygotuj do wybranego egzaminu Main Suite Cambridge pod okiem profesjonalistów.

--> Zapisy tutaj <--

 • Biuro nieczynne

  3 lipca 2024

  Szanowni Państwo, w dniach 04.07 i 05.07.24 biuro Live będzie nieczynne. Prosimy o kontakt mailowy - na wszystkie...

  Czytaj dalej

 • Zyskaj rabat 220 PLN

  19 maja 2024

  Zarezerwuj już dziś miejsce na nadchodzący rok szkolny i skorzystaj z wyjątkowej oferty! Tylko do 31 maja 2024...

  Czytaj dalej

 • Przerwa Wielkanocna

  27 marca 2024

  Drodzy Kursanci i Rodzice, przypominamy, że przerwa świąteczna w Live trwa od 28 marca do 2 kwietnia. Wznawiamy...

  Czytaj dalej