dodatkowe zajęcia języka angielskiego u Twojego dziecka w szkole

W roku szkolnym 2022/2023 będziemy prowadzili kursy języka angielskiego właśnie u Was w szkole! Bardzo się z tego powodu cieszymy i zachęcamy Was do skorzystania z naszej oferty i zapisania dzieci na kurs języka angielskiego z możliwością bezkosztowej rezygnacji.

Załatw wszystko BEZ wychodzenia z domu!

Jeśli rozważacie Państwo zapisanie swojego dziecka na kurs prosimy o wypełnienie tego formularza: https://bit.ly/szkolalivezapisy Dzięki temu będziemy mogli się z Państwem skontaktować i dokończyć proces zapisu. Co wydarzy się potem? Po ułożeniu planu skontaktujemy się z Wami i zaprosimy dzieci na zajęcia z naszymi super lektorami! Jeśli zdecydujecie się z nami zostać, zobaczymy się na kolejnych zajęciach. Jeśli nie, będziecie mogli bezkosztowo zrezygnować z zapisu do 14 października.

Co oferujemy?

• zajęcia z języka angielskiego oraz innych języków obcych (istnieje szansa utworzenia grup z innych języków w zależności od zainteresowania);
  • zajęcia prowadzone w salach szkoły, w środowisku, które dzieci dobrze znają;
  • dostosowanie terminu zajęć do planów szkolnych dzieci
  • prowadzimy zajęcia w całości w języku obcym - nauka języka, nie pojedynczych słówek. Stawiamy na komunikację. Z nami Państwa dzieci nauczą się płynnie mówić po angielsku;
  • zajęcia dwa razy w tygodniu po 45 min.
  • zestaw podręczników w cenie kursu
  • pomoc w przygotowaniu do Egzaminów Ósmoklasisty
  • przygotowanie do międzynarodowych egzaminów Cambridge poświadczających poziom zdobytych umiejętności językowych. Egzaminy można zdawać już od drugiej klasy szkoły podstawowej.

Opłata miesięczna

225 PLN (zajęcia zajęcia 2 x 45 min opłata październik-czerwiec)

W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu – chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Co wyróżnia szkołę językową Live?

• Od ponad 20 lat prowadzimy zajęcia w całości w języku obcym - nauka języka, nie pojedynczych słówek. Stawiamy na komunikację. Z nami Państwa dzieci nauczą się płynnie mówić po angielsku.
  • jesteśmy laureatami międzynarodowej nagrody Best Preparation Centre przyznawanej przez Cambridge Assessment. Otrzymaliśmy także podwójny tytuł lidera klasyfikacji językowej w Polsce. Jako jedyna szkoła w Łodzi, jesteśmy oficjalnym partnerem edukacyjnym Cambridge University Press oraz oficjalnym Centrum Przygotowawczym Cambridge English;
  • zapewniamy doświadczoną kadrę lektorską, prowadzoną pod opieką metodyka.

Zespół Live

530-061-766 / 731-404-134