Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty

Dlaczego egzamin ósmoklasisty jest ważny dla twojego dziecka?

Co czeka Twoje dziecko po zakończeniu ósmej klasy? Przed rozpoczęciem nauki w szkole średniej Twoje dziecko musi zaliczyć:
- egzamin ósmoklasisty z polskiego,
- egzamin ósmoklasisty z matematyki,
- egzamin ósmoklasisty z angielskiego.

To od ich wyniku zależy możliwość wyboru wymarzonej szkoły. Dlatego warto zadbać o ugruntowanie wiedzy zdobytej przez Twoje dziecko w szkole. Właśnie w tym celu opracowaliśmy w Live kompleksową ofertę kursów, które przygotowują dzieci na egzamin ósmoklasisty.

Kursy dla ósmoklasistów łódź - nasza oferta!

Co możemy zaoferować Twojemu dziecku? W Live organizujemy:
- kurs ósmoklasisty z angielskiego,
- kurs ósmoklasisty z polskiego,
- kurs ósmoklasisty z matematyki.

Program szkolenia opracowaliśmy wedle szczegółowych wytycznych OKE Łódź, aby egzamin ósmoklasisty po kursie organizowanym przez naszą szkołę stał się dla Twojego dziecka czystą formalnością. Skupiamy się na systematycznej pracy według założonego planu oraz regularnym kontrolowaniu postępów naszych kursantów. Zajęcia prowadzą doświadczeni wykładowcy, którzy przekazują wiedzę w sposób zrozumiały, jednocześnie motywując do pracy. Uczymy systematyczności, dyscypliny, konsekwencji i samozaparcia, a wszystko to poprzez ciekawe i inspirujące zajęcia – nauka też może być przyjemna.

Zapisz dziecko na kurs ósmoklasisty w Live, dzięki któremu bez trudu pokona pierwsze poważne wyzwanie na swojej ścieżce edukacji.