dlaczego Live?

WsparcieJesteśmy Oficjalnym Partnerem Edukacyjnym Cambridge University Press, które zapewnia naszej szkole materiały dydaktyczne i opiekę metodyczną.

Egzaminy CambridgeJesteśmy Oficjalnym Centrum Przygotowawczym Cambridge English. Na naszych kursach możesz przygotować się do egzaminów KET, PET, FCE, CAE, CPE oraz YLE. Ponadto, egzaminy te możesz zdawać u nas, na miejscu.

Podręczniki w cenie kursuPłacąc za kurs w Live, nie musisz martwić się o podręczniki – masz je wliczone w cenę. To duża oszczędność, gdyż książki, w zależności od poziomu, kosztują od 80 do 150 PLN.

Dwuetapowa rekrutacjaW Live nie tylko napiszesz test językowy, ale także spotkasz się z metodykiem na rozmowie w języku obcym, na której sprawdzimy Twoje umiejętności komunikacyjne.

KomunikacjaNa wszystkich kursach kładziemy duży nacisk na praktyczne umiejętności językowe, motywując do wypowiadania się w języku obcym. Uczymy nie pojedynczych słówek, a komunikacji i swobodnego porozumiewania się.

DoświadczenieLive istnieje na rynku już 16 lat. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie w nauczaniu języków, zarówno dla klientów indywidualnych, grupowych, jak i korporacyjnych.

AtmosferaBrzmi to banalnie, ale jest to jeden z głównych powodów, dla których nasi słuchacze chętnie przychodzą na zajęcia. Jest on niejednokrotnie wskazywany przez nich w ankietach semestralnych.

Niezwykli lektorzyNasi lektorzy są w 100% zaangażowani w Twój sukces językowy. Interaktywne, ciekawe i odpowiadające Twoim potrzebom zajęcia skupiają się na aktywnym użyciu języka obcego.

Więcej niż szkołaPoza samymi kursami językowymi dajemy naszym podopiecznym coś więcej – organizujemy imprezy kulturalne i okolicznościowe np. Halloween, oraz wyjazdy językowe do Polski i Wielkiej Brytanii.