ceny

Poniżej znajdą Państwo cenniki zajęć grupowych i indywidualnych. Warto pamiętać, że cena podana w cenniku zajęć grupowych jest zawsze ceną ostateczną – zawarte są w niej wszystkie koszty – zajęcia, materiały oraz podręczniki. Wiele szkół wymaga dodatkowego zakupu podręcznika – u nas nie trzeba się już o to martwić.

Zarówno za kursach grupowych jak i indywidualnych słuchacz ma do dyspozycji nieodpłatnie:bibliotekę – mamy ponad 1800 pozycji do wypożyczenia, dziennik elektroniczny– do kontaktu z lektorem i biurem czy też do sprawdzenia tematyki zajęć lub kalendarza roku szkolnego, parking– ogrodzony i monitorowanystrefę WiFi

chcesz poznać cenę kursu?

Kalkulator dotyczy osób, które uczęszczają na zajęcia od początku roku szkolnego. Osoby, które dołączyły w trakcie trwania zajęć prosimy o kontakt z biurem w celu wyliczenia kwoty.

Czy jesteś stałym słuchaczem? (uczysz się w szkole min. 2 semestry)


Którego języka chcesz się uczyć?

Czy ktoś z Twojej najbliższej rodziny (np. mama, brat, żona, syn) uczy się w Live? Podaj liczbę osób (poza Tobą).